Gaggenau

Marka lider në pajisjet elektroshtëpiake që prej 1683, Inspiruar nga kërkesat e chefave më të mirë, Gaggenau sjell teknologjinë e kuzhinës profesionale në pajisjet elektroshtëpiake.

Lexo më shumë

Neff

Gatimi inspiron njerezit, dhe njerezit inspirojne ne. Ky eshte principi baze tek Neff. Neff eshet nje marke gjermane e krijuar për të zhvilluar imagjinatën ne gatim. Me pajisjet Neff gatimi ne shtepi kthehet ne nje darke me 5 yje!

Lexo më shumë

Liebherr

Një avancim madhështor në sektorin e frigoriferëve është Liebherr Monolith. Gjenerata e re e frigoriferëve të shtepisë është këtu, ju prezantojme Monolith! Një arritje e lartë në teknologjinë e ftohjes nga Liebherr.

Lexo më shumë

Kuvings

Kuvings eshte krijuar si nje kombinim i fjaleve gjermane “kuzhine” dhe “jetese”. Ai perfshin ate qe perfaqeson Kuvings sepse si nje brand global, perpiqet te permiresoje jeten e kuzhines me produktet me te mira, me funksionale dhe inovative.

Lexo më shumë

IRobot

Roboti i pastrimit me vakum iRobot Roomba eleminon papastertite, pluhurat dhe qimet e kafsheve shtepiake, vetem me prekjen e nje butoni. Duke perdorur teknologjine e pastrimit iAdapt, iRobot pastroni njollat me te veshtira.

Lexo më shumë

Bose

Bose eshte nje korporate amerikane qe prodhon pajisje audio, e cilesuar si lider ne boten e altoparlanteve dhe kufjeve wireless. Ajo qe e ben marken Bose kaq te suksesshme eshte perkushtimi i ekipit per te kuptuar psikoakustiken.

Lexo më shumë

Onkyo

Onkyo është ndërtuar për t’u bere nje nga emrat kryesore ne komponentet audio/video dhe sistemet e teatrit ne shtepi ne te gjithe boten. Onkyo, qe do te thote ‘audio’ ose ‘tingull’, ka prodhuar komponente audio me precizion per me shume se gjysme shekulli.

Lexo më shumë

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins, ose B&W, është një kompani britanike që prodhon pajisje audio, më së shumti altoparlantë/loudspeaker. B&W gjithmonë dizenjon, prodhon dhe monton gjithçka me pjeset e veta, duke mos përdorur kurrë asnje detaj objekti te jashtem.

Lexo më shumë