Pasioni për inovacion

Zona G+ është showroom-i i parë dhe i vetmi në rajonin e Ballkanit që ofron triumfin e Inovacionit Teknologjik dhe dizajnit, të stilit elegant, komoditetit dhe përsosmërisë!

Na Kontaktoni

Pasioni për inovacion

Zona G+ është showroom-i i parë dhe i vetmi në rajonin e Ballkanit që ofron triumfin e Inovacionit Teknologjik dhe dizajnit, të stilit elegant, komoditetit dhe përsosmërisë!

Na Kontaktoni

Gaggenau

Markë lider për pajisjet elektroshtëpiake që prej 1683, Inspiruar nga kërkesat e shefave më të mirë, Gaggenau sjell teknologjinë e kuzhinës profesionale në pajisjet elektroshtëpiake. Suksesi i markës është i bazuar në teknologji dhe dizajn të pastër, bashkuar me funksionim të përsosur.

Neff

Pasioni për gatimin, që prej 1877!
Gatimi inspiron njerëzit, dhe njerëzit na inspirojnë ne. Ky është principi bazë tek Neff. Neff është një markë gjermane e krijuar për të zhvilluar imagjinatën në gatim. Me pajisjet Neff gatimi në shtepi kthehet në një darkë me 5 yje!

Liebherr

Një avancim madhështor në sektorin e frigoriferëve është Liebherr Monolith. Gjenerata e re e frigoriferëve të shtepisë është këtu, ju prezantojmë Monolith! Një arritje e lartë në teknologjinë e ftohjes nga Liebherr. Si një markë gjermane Liebherr Monolith prej 60 vjetesh në treg, me cilësi të pakrahasueshme, dizajn klasik, është konsideruar si “a state of art innnovation”! Kur flasim për frigoriferët, Liebherr është sinonim i ekselencës.

Kuvings

Kuvings është krijuar si një kombinim i fjalëve gjermane “kuzhinë” dhe “jetesë”. Ai përfshin atë që përfaqëson Kuvings sepse si një brand global, përpiqet të përmirësojë jetën e kuzhinës me produktet më të mira, më funksionale dhe inovative.

iRobot

Roboti i pastrimit me vakum iRobot Roomba eleminon papastërtitë, pluhurat dhe qimet e kafshëve shtëpiake, vetëm me prekjen e një butoni. Duke përdorur teknologjinë e pastrimit iAdapt, iRobot pastroni tërësisht dyshemenë, duke përfshirë njollat më të vështira për tu arritur edhe nën mobilje.

Bose

Bose është një korporatë amerikane që prodhon pajisje audio, e cilësuar si lider në botën e altoparlantëve dhe kufjeve wireless. Ajo që e bën markën Bose kaq të suksesshme është përkushtimi i ekipit për të kuptuar psikoakustiken – studimi se si perceptohet tingulli.

Onkyo

Onkyo është ndërtuar për t’u bërë një nga emrat kryesorë në komponentët audio/video dhe sistemet e teatrit në shtëpi në të gjithë botën. Onkyo, që do të thotë ‘audio’ ose ‘tingull’, ka prodhuar komponente audio me precizion për më shumë se gjysmë shekulli, me një filozofi të prodhimit të produkteve që jane dizenjuar dhe ndërtuar në menyrë të shkëlqyeshme në një standard vazhdimisht të shkëlqyeshëm.

Bowers & Wilkins

Historia e Bowers & Wilkins fillon me një njeri – John Bowers. Edhe rreth 30 vjet pas vdekjes së tij, pasioni dhe ngasja e tij ende pulsojnë ne venat e ndërmarrjes që ai themeloi. Endrra e Bowers për të prodhuar altoparlantin/loudspeakerin perfekt e ka shtyrë kompaninë qe nga fillimet e saj modeste te një dyqani elektronik në Worthing /South England të bëhet një udhëheqës global në audio.komp

Bowers & Wilkins, ose B&W, është një kompani britanike që prodhon pajisje audio, më së shumti altoparlantë/loudspeaker.

B&W u themelua në 1966 nga John Bowers në Worthing, England.

• B&W gjithmonë dizenjon, prodhon dhe monton gjithçka me pjeset e veta, duke mos përdorur kurrë asnje detaj objekti te jashtem.

 

Teatri i personalizuar:

nga seritë me të fuqishme deri tek altoparlantët e vegjël, janë krijuar për të funksionuar së bashku, për t’iu përshtatur gjithe hapësirave tuaja.

Ju mund të dëgjoni përsosmërinë dhe pasionin inxhinierik, dhe kjo është arsyeja pse altoparlantët tanë përdoren në studiot kryesore të regjistrimit në të gjithë botën, për shkak të saktësisë që ato ofrojnë.

Bowers & Wilkins është një udhëheqës global në sjelljen e muzikës dhe tingullit në veshët tuaj – përvojën tuaj – në mënyrën se si duhej të dëgjohej.

Seria e re quhet Formation aktualisht përbëhet nga 5 produkte të reja. Kjo markë përllogarit tashmë mbi 70 patenta në teknologjinë që ata zhvilluan për serinë e re Formation.

Formacioni Soundbar, Bass dhe Wedge- Një kombinim i fuqishëm, me shumë dhoma, që jep cilësi audio legjendare dhe një përvojë vërtet të teatrit në shtëpi.

Pse duhet ta kemi ? shume stylish, sound i balancuar me nje degjim detajist, bass i forte ne nje strukture te jashtezakonshme.

Produktet e vecanta: Saida

Funksione te vecanta te tjera te produkteve te Bowers & Wilkins

Mesazhi per G+

Zona G+ është showroom-i i parë dhe i vetmi në rajonin e Ballkanit qe ofron triumfin e inovacionit teknologjik dhe dizajnit, stilin elegant, komoditetin dhe persosmerine.

Nese deshironi nje shtepi plote shije, nje kuzhine elegante dhe dizajn funksional do ta gjeni ne Gplus.

Nje ambient komod me nje muzike si ne nje teater do ta gjeni nga Bowers & wilkins ‘’kompania britanike e cila ka prodhuar sistemet e audios te cilat tashme njihen si udheheqese globale ne boten e muzikes’’

Cdp marke ne G+ ju terheq dhe ju zhyt ne magjine e inovacionit duke plotesuar shijet dhe pritshmerite tuaja per nje jetese ekselente ne shtepite tuaja.

Te gjitha markat ne G+ jane ekskluzivisht te perfaqesuara nga ne, te sjella ne shqiperi vetem nga G+!